Po stažení ISO souboru a zrušení dialogu na získání práv pro zápis to skončí s "Ready to write" a nic se neděje. Jedinou možností je dát "Cancel". Místo toho by se měla objevit nějaká chyba a z tlačítka "Cancel" by mělo být tlačítko "Retry" aby se to zkusilo zapsat znovu a znovu se zobrazil dialog na získání práv pro zápis.
Po stažení ISO souboru a zrušení dialogu na získání práv pro zápis to skončí s "Ready to write" a nic se neděje. Jedinou možností je dát "Cancel". Místo toho by se měla objevit nějaká chyba a z tlačítka "Cancel" by mělo být tlačítko "Retry" aby se to zkusilo zapsat znovu a znovu se zobrazil dialog na získání práv pro zápis.