Pokud stahování či zápis selže, tak dle toho jak se dívám na zdrojový kód zde nejsou žádné chybové hlášky. V předchozím FMW bylo spousty chybových hlášek pro všemožné situace.
v DownloadPage.qml všechny stavy co začínají na "failed_*" nastavují zprávu že zápis ISO obrazu akorát smaže data na USB disku. T
Pokud stahování či zápis selže, tak dle toho jak se dívám na zdrojový kód zde nejsou žádné chybové hlášky. V předchozím FMW bylo spousty chybových hlášek pro všemožné situace.
v DownloadPage.qml všechny stavy co začínají na "failed_*" nastavují zprávu že zápis ISO obrazu akorát smaže data na USB disku. T